Czym jest Joomla

Serwisy WWW - Oprogramowanie

CMS Joomla! (ang. Content Managment System) jest pełnym , wszechstronnym oprogramowaniem służącym do zarządzania treścią witryny internetowej. W praktyce oznacza to, że Joomla jest silnikiem umożliwiającym zarządzanie witryną WWW wprost z Twojej ulubionej przeglądarki internetowej. Teraz bez znajomości języka programowania, zasad tworzenia serwisów internetowych, będziesz mógł tworzyć nowe artykuły i publikować je na stronie WWW.
Joomle można przyrównać do desktopowych programów typu Adobe Dreamweaver, Microsoft FrontPage. Różnica polega jednak na tym, że Joomla pracuje wprost na Twoim serwerze WWW a dostępność do niej jest nieograniczona terytorialnie.

Dla kogo przeznaczona jest Joomla

Joomla przeznaczona jest dla tych wszystkich użytkowników, którzy chcą posiadać własną witrynę internetową zarządzaną przez kilku niezależnych redaktorów pracujących pod nadzorem Administratora.
Oprogramowanie Joomla znakomicie spisuje się w zadania Administracji Publicznej, gdzie jej oprogramowanie, może służyć zarówno do publikacji bieżących informacji z pracy danego urzędu, wydziału lub komórki, jak i jako Biuletyn Informacji Publicznej.

 

Dlaczego promujemy oprogramowanie Joomla

Przede wszystkim, nie wszystkie firmy i instytucje potrzebują wysoko wydajnego oprogramowania PIX New Technologies, natomiast PIX Lite nie odpowiada części uwarunkowań prawnych dotyczących budowy serwisów dla jednostek administracji. I właśnie w to miejsce wpisuje się oprogramowanie CMS Joomla.

Dlaczego powinieneś wybrać nas

Przede wszystkim ze względu na nasze doświadczenie. Wielu "domorosłych informatyków", proponując swoje usługi w zakresie instalacji oprogramowania, zapomina o podstawowych zasadach związanych z bezpieczeństwem oprogramowania.
Kolejnym atutem przemawiającym za naszą firmą jest wykonanie profesjonalnego designu serwisu. Będziesz posiadał wyjątkową i niepowtarzalną witrynę internetową. Podczas tworzenia serwisu, nie korzystamy z gotowych szablonów. Wszystkie nasze serwisy tworzone są od początku z myślą o konkretnym kliencie.
Jeżeli z jakiś powodów chcesz utrzymać hosting na innym serwerze wirtualnym, pomożemy Tobie wybrać właściwy i bezpieczny hosting dla serwisu spełniający i obsługujący elementy zabezpieczeń przed nieautoryzowanym dostępem.

Za co płacisz a co otrzymujesz za darmo

Za zero złotych

Za co płacisz

Jak widać z powyższych zestawień, koszt posiadania serwisu, w oparciu o oprogramowanie Joomla jest naprawdę niewielki. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, zapoznaj się z naszą ofertą.